Sme medzinárodná sieť čerpacích staníc ORLEN. Čerpáme zo silného a stabilného zázemia nadnárodnej skupiny ORLEN, ktorá pôsobí vo viac než 110 krajinách sveta a prevádzkuje takmer tri tisíc čerpacích staníc v šiestich krajinách strednej a východnej Európy: na Slovensku, v Poľsku, Česku, Nemecku, Maďarsku a Litve.

Vodiči môžu v našej sieti využiť plnohodnotné čerpacie stanice ORLEN, ktoré okrem pohonných hmôt ponúkajú aj široký doplnkový predaj občerstvenia a odpočinkovú zónu, alebo samoobslužné stanice ORLEN express, ktoré sú cenovou alternatívou k nízkonákladovej konkurencii.

Ponúkame excelentné aditivované palivá EFECTA s čistiacim účinkom na motorovú sústavu a prémiové palivá VERVA, ktoré popri čistiacom účinku tiež zvyšujú výkon motora. Súčasťou našej ponuky je aj široký doplnkový predaj a občerstvenie v rámci gastronomického konceptu Stop Cafe.

 

 

 

 

Vydávame taktiež vlastné tankovacie karty. TANKARTA Easy je vhodná pre jednotlivcov a rodiny, pre firemnú klientelu je určená TANKARTA Business

Pridajte sa k nám!

  • Ponúkame stabilné a veľmi zaujímavé pracovné miesta v modernom a inovatívnom prostredí nadnárodného reťazca.
  • Majiteľom a prevádzkovateľom čerpacích staníc ponúkame široké možnosti spolupráce a veľkú obchodnú, marketingovú a personálnu podporu.